Çalışma Saatlerimiz

İstanbul'un kalbinde yer alan Rosa Nigrum,Halfeti Gülü'nün büyülü dünyasından ilham alan çiçekleriyle size eşsiz bir deneyim sunuyor.İster özel bir gün,ister sıradan bir an olsun,sevdiklerinizi mutlu etmek için her zaman yanınızdayız.

Mağaza Ziyaret Saatleri

Hafta içi ve Cumartesi her günü 10:00-18:00 saatleri arasında Pazar günü ise Randevulu olarak mağazamıza gelerek, birbirinden güzel çiçeklerimizle tanışabilir, uzman ekibimizden kişiye özel tasarım önerileri alabilirsiniz.

Online Sipariş: 7/24 Hizmetinizde

Zamanınız kısıtlı olsa da sevdiklerinizi unutmanıza gerek yok. Rosa Nigrum'un online platformu üzerinden 7 gün 24 saat dilediğiniz zaman sipariş oluşturabilirsiniz. Seçtiğiniz çiçekler, özenle hazırlanarak İstanbul'un her noktasına aynı gün teslimat güvencesiyle ulaştırılır.

Müşteri Hizmetleri: Her Zaman Yanınızda

Herhangi bir sorunuz veya isteğiniz için  hafta içi ve Cumartesi her günü 10:00-18:00 saatleri arasında müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Size en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

Rosa Nigrum'da çiçeklerin büyüsü hiç bitmez. Sizi, Halfeti Gülü'nün eşsiz kokusu ve göz alıcı renkleriyle dolu dünyamıza bekliyoruz